Zaznacz stronę

z galerii...

0,00

z galerii...

0,00

z galerii...

0,00

z galerii...

0,00

wstecz
dalej

Aktualności

galeria zdjęć Arkady PSB…

Do wyczerpania zapasów…

wsteczwstecz
dalejdalej
Slider

O NAS

PHU ARKADA - O Firmie

Witamy na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Arkada.
Sprzedażą materiałów budowlanych zajmujemy się od 2002 roku. Oferujemy szeroki asortyment produktów, niezbędnych do wybudowania i wykończenia domu. Zaopatrujemy klientów w pustaki, cement, artykuły hydrauliczne i elektryczne ale także glazurę, ceramikę, farby, panele, oświetlenie i wiele innych. Naszymi odbiorcami są zarówno wykonawcy, jak i klienci indywidualni. Dysponujemy własnym transportem z możliwością rozładunku.
W 2011 rozszerzyliśmy działalność o usługi koparko-ładowarką. Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz przygotowujemy wykopy pod fundamenty i inną infrastrukturę. W ofercie nie brakuje kruszyw oraz żwiru. W tym samym roku rozbudowaliśmy hurtownię tworząc salon samoobsługowy z doskonale wyszkolonym personelem. W naszej ofercie znalazło się wiele artykułów dekoracyjnych oraz narzędzi i elektronarzędzi wiodących marek na rynku.
W 2015 roku zajęliśmy się dystrybucją materiałów opałowych przyjaznych dla środowiska. Oferujemy wysokiej jakości eko-groszek workowany, pellet oraz węgiel kamienny, składowane w zamkniętym magazynie. Zapewniamy towar suchy o wysokiej kaloryczności spalania.
Stawiając na rozwój i profesjonalizm postanowiliśmy kolejny raz zainwestować i już w tym roku powitamy Państwa w nowym markecie już nie tylko budowlanym, ale również dekoracyjnym. W oparciu o najnowsze trendy, pragniemy stworzyć miejsce, z którego nikt nie wyjdzie z pustymi rękami.

Najnowsze promocje

Kompresor 24L

320

00

Atlas geoflex 25kg żelowy

39

90

Glazura - Tania Beż

21

50

Bluza z odblaskiem

65

00

Nasze porady

PHU "ARKADA"

83-220 Skórcz
ul. Gen. J. Hallera 42
tel. 58 560 06 78

 

83-240 Lubichowo
ul. Wdecka 13 A
tel. 509 705 675

arkada@telesat.com.pl

Nasi dostawcy