Zaznacz stronę
background
z galerii... filiżanka ze spodkiem GARDEN
19,00
background
z galerii... TRANSPORT DO KLIENTA -TEREN SKÓRCZ
7,00
background
z galerii... FARBA DULUX IDEALNY SUFIT 9L
135,00
background
z galerii... KIELISZKI DO WINA VENUS 6SZT
32,00
wstecz
dalej
arrow background

Aktualności

Aktualności

aktualne promocje, oferty, konkursy… zapraszamy także do Arkada PSB Skórcz-Lubichowo

Aktualności

Do wyczerpania zapasów…

wsteczwstecz
dalejdalej
Slider

O NAS

PHU ARKADA – O Firmie

Witamy na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Arkada.
Sprzedażą materiałów budowlanych zajmujemy się od 2002 roku. Oferujemy szeroki asortyment produktów, niezbędnych do wybudowania i wykończenia domu. Zaopatrujemy klientów w pustaki, cement, artykuły hydrauliczne i elektryczne ale także glazurę, ceramikę, farby, panele, oświetlenie i wiele innych. Naszymi odbiorcami są zarówno wykonawcy, jak i klienci indywidualni. Dysponujemy własnym transportem z możliwością rozładunku.
W 2011 rozszerzyliśmy działalność o usługi koparko-ładowarką. Montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz przygotowujemy wykopy pod fundamenty i inną infrastrukturę. W ofercie nie brakuje kruszyw oraz żwiru.
W tym samym roku rozbudowaliśmy hurtownię tworząc salon samoobsługowy z doskonale wyszkolonym personelem. W naszej ofercie znalazło się wiele artykułów dekoracyjnych oraz narzędzi i elektronarzędzi wiodących marek na rynku.
W 2015 roku zajęliśmy się dystrybucją materiałów opałowych przyjaznych dla środowiska. Oferujemy wysokiej jakości eko-groszek workowany, pellet oraz węgiel kamienny, składowane w zamkniętym magazynie. Zapewniamy towar suchy o wysokiej kaloryczności spalania.
Stawiając na rozwój i profesjonalizm postanowiliśmy kolejny raz zainwestować i już w tym roku powitamy Państwa w nowym markecie już nie tylko budowlanym, ale również dekoracyjnym. W oparciu o najnowsze trendy, pragniemy stworzyć miejsce, z którego nikt nie wyjdzie z pustymi rękami.

Najnowsze promocje

SZAFKA Z UM. FIRMIC 50CM

155

00

kabina Cubik WK 80

1080

00

Kompresor 24L

322

00

Atlas geoflex 25kg żelowy

39

90

Glazura - Tania Beż GAT. I

21

50

Bluza z odblaskiem

65

00

Nasze porady