DOWÓZ MATERIAŁÓW POD WSKAZANY ADRES WŁASNYMI POJAZDAMI

Na prośbę klienta dowozimy materiały na wskazany adres. Rozładowujemy towar w zasięgu hds. Kierowca dokonuje rozładunku w najbardziej dogodnym miejscu dla klienta, biorąc pod uwagę zarówno bezpieczeństwo innych jak i swoje. Istnieje także możliwość zapłaty za towar u kierowcy w formie gotówkowej.

Nasze pojazdy wyposażone w hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS), pozwalają na przewóz towarów o znacznej wadze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie każdy klient ma możliwość transportu materiałów we wskazane miejsce po ich zakupie. Są to często ładunki o znacznej masie, które trzeba przewieźć specjalistycznymi pojazdami. Nasze samochody są wyposażone w dźwigi hydrauliczne, dzięki czemu możemy załadować i rozładować towar z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, gdzie trzeba przetransportować materiały, nasi kierowcy wykonają to zadanie profesjonalnie. Dostarczamy artykuły do klientów na terenie Skórcza i Gniewu. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, które potrzebują najwyższej jakości materiałów oraz firmy budowlane. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne produkty.

Prowadzimy także wypożyczalnię minikoparek na terenie województwa pomorskiego. Zaopatrujemy firmy i klientów indywidualnych w niezawodny i specjalistyczny sprzęt. Jeśli potrzebują Państwo także pomocy wykwalifikowanych operatorów, chętnie podejmiemy współpracę.

Zapraszamy!

auto z hds
ciężarówka z hds