Zaznacz stronę
background
WRZOSY ceny od:
6,99
background
TUJA cena:
8,90
background
ARTYKUŁY SZKOLNE ceny od:
1,00
background
SZTUCZNE KWIATY ceny od :
9,70
wstecz
dalej
arrow background

Aktualności

Slider

Wynajem sprzętu budowlanego

Firma Arkada z oddziałami w Skórczu i Gniewie oferuje wynajem sprzętu budowlanego – wózków widłowych, koparko-ładowarek, zagęszczarek gruntu oraz wiele więcej. Dzięki niemal natychmiastowej dostępności mogą Państwo skorzystać z użyteczności maszyn, bez konieczności ich zakupu. Brak przestoju w pracach budowlanych oraz możliwość wykonania zamierzonych czynności z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń to niebywałe ułatwienie, oszczędność czasu oraz środków finansowych. Wynajem sprzętu budowlanego to propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Dowóz materiałów

Poza wynajmem sprzętu budowlanego, w zakres naszych usług wchodzi także dowóz materiałów. Posiadamy kilka samochodów ciężarowych, dzięki którym dostarczymy do Państwa zakupiony towar, w tym również ceramikę budowlaną. Kompleksowe działanie znacznie ułatwi Państwu organizację, pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze niezbędne do zatrudnienia firmy zewnętrznej. Posiadamy tabor samochodowy, dzięki któremu mamy możliwość przewiezienia oraz rozładunku zakupionego materiału pod wskazany przez Państwa adres.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnego sprzętu budowlanego na wynajem. Ponadto, zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Posiadamy zróżnicowaną ofertę – od materiałów budowlanych, poprzez akcesoria dekoracyjne, aż po zabawki! Gwarantujemy szeroki wybór i atrakcyjne ceny!

USŁUGI

Wynajem pojazdów

Montaż oczyszczalni

Zadzwoń

509 556 343

W pełni kompleksowo świadczymy usługi w zakresie montażu przydomowych oczyszczalni. Oferujemy solidny montaż oraz gwarantujemy, że zamontowane przez nasz oczyszczalnie nadają się do natychmiastowego i bezproblemowego użytku. Całość usług wyceniamy indywidualnie.

Zagęszczarki gruntu

Zadzwoń

509 556 343

W naszej ofercie znajdują się zagęszczarki od 100 kg do 500 kg, które świetnie sprawdzą się w zadaniach takich jak praca z gruntami niespoistymi (np. żwir), prace naprawcze kostki brukowej, zagęszczanie żwiru czy np. kruszywa kamiennego.

Wózki widłowe

Zadzwoń

509 556 343

W przypadku ciężkich ładunków warto rozważyć wynajęcie wózka widłowego, który z pewnością zaoszczędzi wiele czasu oraz zapewni większą wygodę i bezpieczeństwo przy załadunku i rozładunku palet.

Koparko-ładowarka

Zadzwoń

509 556 343

Koparko-ładowarka 4CX firmy New Holland z pełnym wyposażeniem - świetnie sprawdza się w zadaniach takich jak: montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, wykonywanie wykopów, rozgarnianie ziemi oraz przygotowywanie mieszanki betonowej za pomocą łyżki mieszającej.

Ładowarka teleskopowa

Zadzwoń

509 556 343

Ładowarka teleskopowa firmy JCB wyposażona jest w widły i dużą łyżkę co umożliwia szybki i bezproblemowy rozładunek, załadunek oraz przewożenie ziemi i piasku. Charakteryzuje się małym promieniem skrętu i wysoką nośnością co sprawia, że sprawdzi się zarówno przy małych, jak i poważniejszych inwestycjach.

Transport

Zadzwoń

509 556 343

Posiadamy kilka samochodów ciężarowych o ładowności od 1.5 do 12.5 tony, za pomocą których dowozimy towar we wskazane miejsce. Samochody wyposażone są w dźwigi samowyładowcze, niektóre w wywrotki.

Nasze porady

INSPIRACJA

Łazienka w stylu – ASTOR

INSPIRACJA

Szpachlowanie ścian. Jak dobrze nałożyć gładź?